навчально-методичний кабінет
Навчально-методичний кабінет ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» є центром навчально-методичної роботи, в якому зібрано зразки навчальної документації, навчально-методичні комплекси, методичні розробки окремих занять, виховних годин, матеріали з узагальнення досвіду навчально-виховної роботи кращих педагогів.
Основне завдання методичного кабінету – це навчати, формувати та виявляти професійного педагога шляхом створення оптимальних умов, що будуть сприяти фаховому та творчому розкриттю викладача, сприяти постійному підвищенню педагогічної майстерності та втілювати у освітній процес передові сучасні технології навчання і виховання.
Методичний кабінет організовує та надає методичну допомогу у проведенні відкритих занять, майстер – класів, олімпіад, конкурсів фахової майстерності, тижнів циклових комісій.
Діяльність навчально-методичного кабінету координується з роботою педагогічної та методичної ради, циклових комісій, кураторів груп та спрямована на покращення якості теоретичного і практичного навчання здобувачів освіти, сприяння зростанню педагогічної майстерності викладачів, надання їм практичної допомоги з питань теорії педагогіки, психології, методики викладання.
Методична проблема 2021-2022 навчального року – інноваційні напрямки формування особистості студента в сучасному інформаційно-комунікаційному середовищі; вдосконалення змісту. форм і методів дистанційного і змішаного навчання для формування професійних компетентностей студента, розвитку його творчих здібностей та соціальної адаптації.
Методична робота коледжу спрямована на:
• вдосконалення професійної компетентності педагогів;
• збереження та розвиток творчого потенціалу всього колективу;
• запровадження технологій навчання, що ґрунтуються на новітніх методологічних засадах та сучасних дидактичних принципах;
• активізація науково-пошукової роботи, обмін передовим педагогічним досвідом;
• налагодження на постійній основі співпраці з виробництвом на всіх етапах освітнього процесу;
• залучення педагогічних працівників та студентів до активної участі у науково-практичних конференціях, форумах, тренінгах, конкурсах, вебінарах з використанням можливостей сучасних інформаційно-цифрових технологій.
Головними принципами науково-методичної роботи в коледжі є її оперативність, мобільність, випереджаючий характер, оптимальне поєднання індивідуальних і колективних форм, практична спрямованість.
Секретар - друкарка навчально - методичного кабінету
Підвищення кваліфікації
Педагогічна рада
Методична рада
РОБОТА МЕТОДИЧНИХ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ
План проведення декади МЦК “Енергетика агропромислового виробництва” з 21.11 по 02.12.2022р.
План проведення МЦК гуманітарних дисциплін з 21.02 по 03.03.2023р.
План проведення декади МЦК загальнотехнічних дисциплін з 13.03 по 24.02.2023
Проведення Всесвітнього тижня грошей з 20.03 по 02.04.23
План проведення декади економічних дисциплін з 27.03 по 07.04.2023
План проведення декади МЦК механізації виробничих процесів з 01.05 по 12.05.2023