Програми підготовки до вступних випробувань

 1. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі базової середньої освіти.
 2. Програма підготовки до вступних випробувань з математики для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі базової середньої освіти.
 3. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови  для вступу на навчання до Відокремленого сруктурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 4. Програма підготовки до вступних випробувань з математики  для вступу на навчання до Відокремленого стуктурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 5. Програма підготовки до вступних випробувань з історії України для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 6. Програма підготовки до вступних випробувань з фізики для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 7. Програма підготовки до вступних випробувань з біології для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 8. Програма підготовки до вступних випробувань з географії для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету ” на основі повної загальної середньої освіти.
 9. Програма підготовки до співбесіди з української мови для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі базової середньої освіти.
 10. Програма підготовки до співбесіди з математики для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі базової середньої освіти.
 11. Програма співбесіди з української мови для вступу на навчання до Відокремленого стуктурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 12. Програма підготовки до співбесіди з математики для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 13. Програма підготовки до співбесіди з біології для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 14. Програма підготовки до співбесіди з географії для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 15. Програма підготовки до співбесіди з історії України для вступу на навчання до Відокремленого  структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 16. Програма підготовки до співбесіди з фізики для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі повної загальної середньої освіти.
 17. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 208 “Агроінженерія”.
 18. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 201 “Агрономія”.
 19. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.
 20. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 073 “Менеджмент”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
 21. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.
 22. Програма підготовки до співбесіди з української мови для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі освітньо-кваліфікаційного рівня “Кваліфікований робітник”
 23. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови для вступу на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” на основі освітньо-кваліфікаційного рівня “Кваліфікований робітник”