Накази про зарахування

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету на основі ОКР “Кваліфікований робітник” зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (заочна форма навчання).

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі диплома про вищу освіту (заочна форма навчання).

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі ОКР “Кваліфікований робітник” (заочна форма навчання).

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти (заочна форма навчання) .

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету на основі ОКР “Кваліфікований робітник” зі спеціальності 208 “Агроінженерія” ( заочна форма навчання ).

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб 2020 р. (11 кл.)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету 2020 р. (11 кл.)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб 2020 р. (ПТУ)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб 2020 р. (додатковий набір 9 кл.)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету 2020 р. (ПТУ)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету 2020 р. (9 класів)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (9 класів)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету (11 класів)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету на основі ОКР “Кваліфікований робітник”

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  на основі ОКР “Кваліфікований робітник”

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (11 класів)

Наказ про зарахування на навчання за кошти державного бюджету  на основі ОКР “Кваліфікований робітник”(заочна форма навчання)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  на основі ОКР “Кваліфікований робітник” (заочна форма навчання)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  на основі диплома про вищу освіту (заочна форма навчання)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб на основі ОКР ” Кваліфікований робітник” ( заочна форма навчання- додатковий набір)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб на основі диплома про вищу освіту  (заочна форма навчання – дадатковий набір)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб на основі ОКР ” Кваліфікований робітник”(заочна форма навчання)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб на основі диплома про вищу освіту  (заочна форма навчання)

Наказ про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (заочна форма навчання)