ЗАНЯТТЯ-КОНФЕРЕНЦІЯ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

25 травня 2023 року викладач фізико-математичних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» Малюжко Н.О. у групі Ф11 провела відкрите заняття-конференцію з фізики і астрономії «Чорнобильска катастрофа та ліквідація її наслідків. Проблеми і перспективи атомної енергетики в Україні»

Метою проведення заняття було виявити, що спричинило аварію на Чорнобильській  АЕС, охарактеризувати наслідки катастрофи  для України, показати проблеми  і переваги сучасних атомних станцій.

Студенти групи підготували змістовні презентації про найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття – аварію на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, яка завдала лиха усьому світу, та найперше нам, українцям, адже кільком поколінням наших співвітчизників судилося жити з «Чорнобилем у серці».

Під час заняття викладачі та здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих від наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.

Заняття було проведене на високому навчально-методичному рівні та одержало схвальні відгуки, зокрема, відзначено професіоналізм викладача.