ПІДТРИМУЄМО ЗСУ РАЗОМ! НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Уже багато років поспіль коледж підтримує гарну традицію зустрічі випускників ювілейних років в останню суботу травня. Адже це унікальна можливість зупинитися на мить, кинути погляд у минуле, згадати щасливі студентські роки та наставників, які допомогли вибрати дорогу життя.

На жаль, жорстока війна перекреслила плани, зламала долі і продовжує приносити горе в оселі українців. Війна триває, і кожен з нас намагається щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні, нашим славним воїнам, серед яких чимало випускників і працівників коледжу. Багато наших випускників працюють волонтерами, беруть участь у різних благодійних фондах і організаціях, намагаються самостійно підтримувати військових і цим наближають перемогу.

23 травня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» відбувся благодійний концерт «Випускникам коледжу всіх років присвячується…» на підтримку Збройних сил України. До присутніх звернувся директор коледжу Микола Чишко і побажав випускникам та усім присутнім у залі Перемоги, достатку й сімейного благополуччя.

Колективи аматорського мистецтва коледжу дарували глядачам зворушливі й чарівні виступи.

Завдяки небайдужим містянам, студентам, працівникам коледжу вдалося зібрати 14369 гривень. Ці кошти будуть перераховані ГО СК ПАНЧЕР на підтримку ЗСУ.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів і своїми внесками у спільну справу наближає нашу Перемогу.

Віримо, що наступного разу, після Перемоги, коледж гостинно відкриє двері для зустрічі випускників усіх років!