ВІТАЄМО ВАС, ВИПУСКНИКИ!

     Студентські роки – незабутня  пора  життєвого шляху для кожної людини. А студентські роки, проведені у Відокремленому структурному підрозділі «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» – це вир незабутніх подій і коледжівських буднів, вечори і конкурси, екскурсії, великі і маленькі студентські звершення, на які надихає потужна енергетика Хорольського краю.

       12 січня 2023 року у ВСП Хорольський АФК ПДАУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів майбутнім фахівцям агропромислового виробництва спеціальності «Менеджмент». У цей день зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Це день, коли випусники залишають стіни нашого навчального закладу. І саме зараз прийшов час, коли для студентів груп О32 та О41 спеціальності «Менеджмент» єдина стежина, якою вони прямували  протягом років навчання, розійдеться у різні напрямки.  І вже завтра перед ними відкриються тисячі доріг, але кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

    З вітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Микола Миколайович Чишко та куратори: Глюзіцька Валентина Миколаївна та Стеценко Олена Олексіївна. Про кожного з випускників можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання  у закладі вони розкрили свій талант у різних сферах студентського життя.  У стінах коледжу вчорашні студенти, а тепер уже молоді спеціалісти, отримали якісні знання та професійні навички. І уже свій подальший життєвий вибір кожен робить особисто: чи продовжувати навчання, чи йти працювати за фахом, чи поєднати одне з іншим. Головне, щоб наші випускники використали знання і навики, здобуті під час навчання, використали свою молодечу енергію, досягли успіхів і були надійною молодою зміною, але обов’язково під мирним українським небом.

        Із вуст випускників та їх батьків звучали слова вдячності педагогічному колективу коледжу за здобуті знання та турботу.

     Тож, шановні наші випускники, хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання і вміння, що були отримані в нашому закладі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній професійній діяльності!