ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

    Цьогоріч українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

     Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини. Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана Гаврилишина.

   Працюючи на світовому рівні, як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях. У 2014 році пан Богдан створив Декларацію відповідальності людини, яка складається з 15 пунктів, зокрема вони стосуються чесності, законослухняності, бережливого ставлення до довкілля та поважного ставлення до людей.

    Давайте разом з Вами простежемо усі важливі етапи на шляху до відповідальності людини, натискаючи ТУТ

  Давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки!

   І важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій! І хай 19 жовтня стане для Вас тим днем у році, коли Ви похвалите себе за кожен прояв своєї особистої відповідальності.