ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

       У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового успішного шляху, а свято, в черговий раз, нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію і те, що найголовніше – наше спільне майбутнє та справедливе бажання України зайняти гідне місце серед провідних європейських країн.

    13 травня 2021р. у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» викладачі англійської мови Логвіненко В.В. та Комарова Л.В. провели навчально-виховний захід «Будуймо Європу в Україні!». Захід проходив у формі інтелектуальної гри, у якій змагалися дві команди груп М11 та О,Е11. Усі учасники, які завітали на свято, брали участь у конкурсах і щиро підтримували гравців.

   Студенти визначали видатні пам’ятки Європи, прапори країн, відгадували європейські міста за коментарями, впізнавали країну за музичним супроводом, називали знаменитостей.

      Перемогла команда групи М11. Найактивнішими учасниками серед глядачів  стали Махнушко Артем (група М14), Кобець Андрій (група М14) та Пилипенко Марія (група Ф11).

       Щиро дякуємо усім учасникам, гостям, глядачам і вітаємо зі святом, адже День Європи – це не тільки хороша нагода добре розважитися, а й більше дізнатися про культурні традиції Європи. Відзначення цього свята в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями.

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

HAPPY EUROPE DAY!