ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

     Біологія – найдавніша з наук й найдиференційованіша галузь прирознавства. Її фундаментальність та філософське значення відображені у видатних відкриттях, несподіваних рішеннях, сміливих гіпотезах. Вона приваблює увагу дослідників природи і філософів, збуджує уми мільйонів людей, дає перспективу відкриття нових законів живої природи, вказує шляхи боротьби з важкими хворобами людини, впливає на продуктивність сільськогосподарського виробництва та вирішення проблем у продовольчих галузях.

      Інтелектуальний ресурс нації визначає місце країни у світовому співтоваристві, а в умовах реформування системи освіти, зумовлює використання нових підходів, форм та методів навчання. Якісна організація дистанційного навчання здатна зорієнтувати здобувачів освіти в усіх сферах життєдіяльності та допомогти швидко адаптуватися до динамічного суспільства.

    21 квітня 2021 року, в рамках декади природничих дисциплін, викладачі Головенко О.О. та Мельніченко Л.В., використовуючи дистанційну платформу Moodle, організували і провели онлайн-олімпіаду з біології. Студенти І курсу із великим задоволенням узяли активну участь в онлайн-олімпіаді та показали високий рівень знань, їхню зібраність та самостійність.

     За результатами місця були розподілені так:

І місце – Олексенко Денис, група М11

ІІ місце – Льопка Анастасія, група О11 та Український Дмитро, група М11

ІІІ місце – Бородай Анна та Капацій Марина, група Е11.

Подяки за активну участь отримали:

Марусенко Олександр (група М12), Желавський Вадим (група А11), Вовк Богдан (група М11), Русакова Яна, Якименко Анастасія та Журба Анастасія (група Е11)

      Вітаємо переможців!

     Дякуємо за участь, бажаємо не зупинятися на досягнутому та постійно працювати над самовдосконаленням.

      Грамоти та подяки чекають на своїх переможців.