Економічна гра «Шлях до вершини успіху»

23.04.2019р. у Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії відбулася економічна гра «Шлях до вершини успіху». ЇЇ метою була популяризація спеціальності, закріплення і поглиблення теоретичного матеріалу з економічних дисциплін, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, розвиток у них ініціативності та самостійності в прийнятті рішень, вміння брати на себе відповідальність та працювати в команді, орієнтуватися у нестандартних ситуаціях.

У грі приймали участь 2 команди “Менедж_двіж” та “5 копійок”, які складалися із 5 осіб — представників групи О-31 та Е-31. Ведучими позааудиторного заходу були викладачі циклової комісії економічних дисциплін Л.В.Бровко та О.О.Стеценко. Оцінювали роботу команд заступник директора з навчальної роботи В.В.Литвиненко, викладач фінансових дисциплін В.М.Глюзіцька та викладач дисципліни «Менеджмент» Ю.В.Бойко.

Гра складалася із 10 конкурсів: “Презентація команди”, “Знання”, “Кмітливість і логіка”, “Прагнення отримати прибуток”, “Ощадливість”, «Самостійність у прийнятті рішень», «Винахідливість», «Ризик», «Особиста ініціатива» та “Широка усмішка – широкі можливості до успіху”. Кожен із них вимагав миттєвої реакції та злагодженої командної роботи, ґрунтовних теоретичних знань із фахових дисциплін та набутих на заняттях практичних вмінь і навиків. Капітани команд мали можливість одержати додаткові бали за правильні відповіді на цікаві запитання. Студенти мали можливість розкрити власні інтелектуальні та творчі здібності, дізнатися багато нового. Усі завдання конкурсу були розраховані на поглиблене закріплення базових знань з економічних дисциплін. Захід супроводжувався використанням мультимедійних презентацій.

За результатами економічної гри перемогла команда “5 копійок”, в складі капітана К.Дяченко та учасників Т.Безсмертної, Н.Тіщенко, Т.Лізнової та М.Бурлаки.

Всі учасники змагання були нагороджені грамотами. Але, на нашу думку, найціннішим для них буде той досвід, який вони набули, дружно та творчо готуючись до конкурсу та намагаючись якнайкраще проявити себе та свої знання безпосередньо під час гри.

Під час підготовки команд до письмової відповіді, для глядачів у залі також проводилися конкурси. Активними учасниками були Лемешко А.(гр. О-21), Нор Т.(гр.Е-21), Сергеєва Е.(гр.О-21), Руденко А.(гр.О-21) та Гончаренко В.(гр.О-31).

Економічна гра завершилася, але його учасників уже чекають нові випробування: семестрові іспити, державні екзамени та вибір подальшого шляху щодо свого навчання та працевлаштування. Викладачі циклової комісії економічних дисциплін щиро сподіваються, що навчання в стінах коледжу та проведений конкурс допоможуть їм пройти цей шлях гідно, впевнено та успішно.