КОЛЕДЖІВСЬКИЙ ЯРМАРОК

22 квітня 2019 року у Хорольському агропромисловому коледжі в рамках проведення тижня економічних дисциплін відбувся ярмарок-продаж кулінарно-кондитерських виробів.
 
Юнаки та дівчата продавали власноруч та батьками приготовані кулінарні вироби та продукцію сільського господарства своїм колегам та викладачам і працівникам коледжу. Викладачами, студентами та художніми керівниками було підготовано розважальну програму: народні пісні, сценки, гадання, різноманітні конкурси, музичний супровід. Коледж сповнився молодечого гомону, сміху та жартів, адже студенти та їх куратори підійшли до організації та проведення ярмарку з творчим пошуком та козацьким гумором.
Представники навчальних груп рекламували свої вироби, запрошували їх придбати та посмакувати. Ярмарок викликав ажіотаж серед студентів та викладачів, які виступили в ролі покупців. Загалом було весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило будь-якого гурмана – торти, тістечка, печиво, пироги, пряники різних форм та видів, вафлі – чого тільки не було! Хлопці і дівчата пекли, варили, готували різні страви, дбаючи про те, як у реальних умовах забезпечити рентабельність продажу продукції, виготовленої власноруч.
 
Кожна група з відповідальністю та креативністю підійшла до організації даного заходу, намагаючись продати всю продукцію та зібрати якомога більше коштів.
 
Зазначимо, що ярмарок – це неперевершені емоції, а ще й благодійність. Студенти, викладачі та працівники коледжу із задоволенням долучились до благодійного ярмарку у якості дегустаторів та покупців. Загальними зусиллями було зібрано 1215 грн. Зібрані під час ярмарку кошти будуть передані на допомогу онкохворому маленькому хлопчику Артему Махно, який потребує складної операції за кордоном і зараз знаходиться на лікуванні.
 
Благодійна акція була виконана спільними зусиллями багатьох учасників. Ніхто зі студентів не залишився байдужим до акції. Коледж не лише надає студентам професійні знання та навички, а й завдяки цікавим благодійним заходам вчить бути добрими, чуйними та милосердними.
 
Усі учасники ярмарку отримали масу задоволення та гарний настрій, а переможці були нагороджені смачними призами та грамотами.
 
Циклова комісія економічних дисциплін дякує студентам за активну участь у проведенні ярмарку, креативність та фаховий підхід до справи. А також дякуємо тим, хто купував та з великим бажанням куштував приготовані солодощі. Недарма кажуть, що для досягнення мети найголовніше- мати однодумців!