ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ

До Дня Європи у ВСП Хорольський АФК ПДАУ викладачі іноземної мови Віталіна Логвіненко та Лариса Комарова провели виховний захід «Європейська Україна: контрасти та асоціації» для студентів груп М22, МП15, МП16 ОПП «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», Е21 ОПП «Економіка підприємства»,  Т12 ОПП «Підприємництво та торгівля».

Метою заходу стало поглиблення знань студентів про європейські країни, їхню культуру, традиції та спільні цінності, а також формування усвідомлення європейського вибору України.

Під час заходу студенти взяли активну участь у пізнавальних конкурсах та інтерактивних завданнях про країни Європи, де учасники демонстрували свої знання географії, історії, культури та символіки європейських держав, а також обговорювали спільні риси та відмінності між європейськими країнами й Україною, аналізували сучасні європейські цінності, роль молоді у розвитку держави та значення європейської інтеграції для нашої країни.

Захід став чудовою нагодою для студентів поглибити свої знання про країни Європи та усвідомити важливість європейських цінностей у сучасному суспільстві.

ПОДІЛИТИСЯ
попередня статтяНА ХВИЛІ ТВОРЧОСТІ