Зроблено останній крок для отримання освітньо-професійного ступеня – захист дипломних проєктів студентами ОПП «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» ВСП Хорольський АФК ПДАУ.
Дипломний проєкт – це кваліфіковане навчальне дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання. Він має комплексний характер і пов’язаний з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.
Майбутні фахівці з агроінженерії приклали багато зусиль для завершення свого навчання, вони підготували до захисту дипломні проєкти, які можуть використовуватися при організації виробничого процесу в господарствах.
Окремі студенти до дипломних проєктів на захист виготовили пристрої та макети, які в подальшому будуть використовуватися у освітньому процесі в лабораторіях і кабінетах коледжу.
Екзаменаційна комісія у складі голови комісії БІЛОВОД Олександри Іванівни – професорки кафедри механічної та електричної інженерії, кандидатки технічних наук, доцентки, декана інженерно-технологічного факультету ПДАУ та членів комісії: Литвиненко Віти Володимирівни – заступника директора з навчальної роботи ВСП Хорольсьський АФК ПДАУ; Булатова Станіслава Володимировича – завідувача відділення; викладачів технічних дисциплін: Онищенка Григорія Івановича, Похила Станіслава Васильовича оцінила високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів.
Бажаємо студентам-випускникам ніколи не сумніватися в собі, сміливо йти до великих мрій і завжди знаходити правильні рішення навіть у найскладніших ситуаціях! Життєвих успіхів у мирній країні!















