30 жовтня 2025 року студенти груп О31, О22, О23 ОПП «Організація виробництва» ВСП Хорольський АФК ПДАУ з викладачем економічних дисциплін Глюзіцькою В. М. побували на екскурсії у Хорольському відділенні АТ «RAIFFEISEN BANK».
Керівник з роздрібного бізнесу Хорольського відділення АТ «RAIFFEISEN BANK» Третяк Тетяна Валеріївна ознайомила студентів з видами кредитів, кредитними картками принципами створення і функціонування банківської інформаційної системи, основними вимогами до сучасних кредитних продуктів, способами захисту банківських послуг.
Працівники банку із здобувачами освіти, у рамках Всеукраїнської кампанії з протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай», обговорили різні види захисту від шахрайства, збереження та використання коштів без ризиків втрат, користування платіжними картками та інтернет-банкінгом.
Від екскурсії студенти отримали приємні враження та багато цікавої і корисної інформації, яка знадобиться їм у майбутньому.
Висловлюємо щиру подяку працівникам банку за проведену екскурсію та змістовну розповідь.



















