ЦІКАВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД

11 листопада 2024 року, в рамках декади МЦК енергетики агропромислового виробництва у ВСП Хорольський АФК ПДАУ, викладачем електротехнічних дисциплін Ходосовою Н.В. проведено змагання «Цікавий електропривод» з дисципліни «Електропривод сільськогосподарських машин».

Змагання проводилися у формі конкурсу, де учасники продемонстрували усі свої навички за певну кількість часу та виконували ряд практичних завдань.

Конкурс проводився серед команд «ВІД ЛІХТАРЯ» – студенти групи А41 Бабич Сергій, Катруша Дмитро, Устименко Владислав та «ВОЛОДАРІ ЕЛЕКТРИКИ» – А32 Іванютенко Антон, Базіль Арсен, Стокоз Антон.

Цього року командам необхідно було взяти участь у наступних конкурсах: «КОНСТРУКТОР», «КОМП’ЮТЕРНА СХЕМОТЕХНІКА», «ВІД ПРОЄКТУ – ДО ОБ’ЄКТУ».

В конкурсі «КОНСТРУКТОР» необхідно задану схему перевтілити в реальні деталей, які розташовуються певним чином.

«КОМП’ЮТЕРНА СХЕМОТЕХНІКА» – це розробка електричної схеми за допомогою персонального комп’ютера.

«ВІД ПРОЄКТУ – ДО ОБ’ЄКТУ» – виконати аналіз електричних елементів, з яких складаються запропоновані діючі макети і зобразити їхні схеми керування.

Учасники конкурсу працювали з реальними прикладами, що дозволило відчути, як набуті знання застосовуються на практиці.

Завдяки цілеспрямованості, наполегливості, самоорганізації членів команд, були повністю виконані всі завдання конкурсів і з незначним відривом перемогла команда «ВІД ЛІХТАРЯ».

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!