ВЧИМОСЯ БУТИ ЗАОЩАДЛИВИМИ!

28 жовтня 2024 року у ВСП Хорольський АФК ПДАУ, в рамках Тижня заощаджень – 2024, викладачами економічних дисциплін Бровко Л.В. і Стеценко О.О. у групах Е31, Е22, О41 та О32 проведено навчально-просвітницький захід «День заощаджень в Україні». Головною метою такого заходу є популяризація ідеї системного заощадження й збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

Викладачі розповіли учасникам заходу про дієві способи правильного збереження коштів та планування власного бюджету і запропонували на розгляд аудиторії конкретні прийоми відстеження власних витрат і раціонального використання фінансових ресурсів.

Спілкування відбувалося у формі активної дискусії, під час якої визначилися різні підходи до формування заощаджень у студентів. Втім, присутні одностайно погодилися з думкою, що регулярне заощадження, навіть незначних сум, зрештою, може створити особисту «подушку» фінансової безпеки та забезпечити потреби не лише навчання, а й відпочинку. На підтвердження цього студентам було запропоновано розрахувати бюджет святкування дня народження. Найбільш активні учасники були нагороджені подарунками. Окрім того, всі учасники заняття отримали пам’ятки, як заощаджувати власні кошти.

Сподіваємося, що після заходу молодь стала ближчою до секретів фінансової грамотності, якими може користуватися не лише особисто, а й поділитися з рідними та друзями. А також це заняття стане додатковим стимулом у навчанні та процесі оволодіння професійними знаннями.

#ТижденьЗаощаджень2024