ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

 

Природничі знання є важливою частиною культури нашої цивілізації та істотним фактором, що формує світогляд і спосіб мислення молодих людей сучасного світу.

    З метою створення умов для обдарованої студентської молоді, яка цікавиться фізикою, бажає підвищувати рівень своїх знань, навчатися розв’язувати конкурсні задачі й краще підготуватися до участі в олімпіадах з фізики різних рівнів, у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» було проведено онлайн-олімпіаду для студентів 1-го курсу.

     Завдання були розроблені так, щоб здобувачі освіти не тільки продемонстрували знання теоретичного матеріалу, але й вміння логічно мислити, кмітливість, уважність, могли оцінити власні досягнення у вивченні природничих наук.

      За результатами конкурсу:

 перше місце отримали студенти групи М12 Гвоздик Олег та Пікало Євген;

друге місце – Оніщенко Олександр (М11), Бабич Сергій, Паталаха Олександр (А11);

третє місце – Братік Тимур (М11), Ляшенко Дар´я (А11), Льовін Тимур (М12).

    Вітаємо переможців з першими високими результатами! Щиро дякуємо всім учасникам: Березовець Олександр, Буберенко Владислав, Мисик Максим, Ткаченко Олексій, Малохатько Іван, Кокодзій Ярослав, Шевченко Андрій, Ладанов Владислав, Бугайченко Вікторія, Зелейський Тимур, Рогоза Андрій, Гончарова Ганна, Решетняк Ростислав.