ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

       18 жовтня 2021 року на базі Борщівського агротехнічного фахового коледжу відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, НАУКИ ТА ВИРОБНИЦТВА. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ».

       Студенти ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» під керівництвом  Глюзіцької Валентини Миколаївни взяли активну участь у онлайн конференції.

       Студентка групи О41 Черевань Алла  розкрила  тему «Сучасні інноваційні технології у землеробстві, рослинництві та тваринництві». Актуальність цієї теми полягала у тому, що нині постійне впровадження новітніх розробок є запорукою сталого розвитку сільського господарства.

         Хоменко Марія, студентка групи Е31 виступила з темою «Smart- технології як розвиток аграрних підприємств». Актуальність теми полягає в тому, що Smart-технології сприяють мінімізації витрат, максимізації доходів та підвищенню конкурентоздатності сільськогосподарського виробництва.

Щиро дякуємо організаторам за цікаву інтелектуальну комунікацію, за можливість стати учасниками такого важливого діалогу і спільнотою науковців.

   Ви мотивуєте й надихаєте, збагачуєте й відкриваєте нові обрії наукових досліджень!