БІБЛІОТЕКА КОЛЕДЖУ – ВІЧНЕ ДЖЕРЕЛО  ЗНАНЬ

      Щорічно, у чарівну осінню пору, 30 вересня, бібліотекарі  відзначають  своє професійне  свято – Всеукраїнський  день бібліотек.

         Бібліотека  – це не лише місце для збереження літературних джерел, це безмежний, надзвичайний світ книги, який допомагає відвідувачам зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, людського життя та є тим джерелом знань, користуючись яким, можна стати освіченою людиною   і висококваліфікованим фахівцем своєї справи. Помічниками,  порадниками   і провідниками у цікавий  світ  книг  є бібліотекарі.

        Традиційно, на початку навчального року, працівники бібліотеки    ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» радо   та гостинно зустрічають у своїх стінах  студентів  –  першокурсників.

        Під час знайомства з бібліотекою коледжу  студенти отримують багато корисної та цікавої інформації. Працівники бібліотеки розповідають про історію заснування книгозбірні, знайомлять відвідувачів з книжковим фондом, з каталогами, з виставками книг та ознайомлюють з правилами   користування бібліотекою.

          Саме сьогодні, у День професійного свята,  є чудова нагода привітати всіх  бібліотекарів   і  подякувати за їх працю.

         Шановні колеги, колектив бібліотеки ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» вітає Вас із професійним святом! Щиро  бажаємо Вам  міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя та творчих успіхів у благородній просвітницькій справі, а Вашим навчальним  закладам  нових здобутків та процвітання!