О, РІДНЕ МІСТО, ТИ  МОЯ КОЛИСКО…

      Древній і неповторний Хорол… Рідний куточок землі – наш дім, наше коріння, наша доля.  З кожним роком він стає все красивішим, сучаснішим та  милішим серцю. І це не дивно. Здавна линули по світу слова про хорольський край, про його квітучу природу, про щедрі родючі землі, чарівні мелодії пісень та  по-справжньому працьовитих  людей.

    Одним з найулюбленіших свят містян, у всі часи був  і залишається День рідного міста, який відзначається 19 вересня.  Це прекрасне свято вважається родинним не тільки для  тих,  хто тут  народився і живе, але й усіх, хто поселився та прикипів душею до Хоролу.

    Цього року місто відзначає свій 938-ий  день народження та 78-му річницю визволення Хорольщини від нацистських окупантів.  Визволення міста – це  священна дата, яка непідвладна часу. Минають роки, і  все далі  в історію відходять ті чорні дні, але пам’ять про воїнів, які захищали наш край потрібно берегти і передавати наступним поколінням.

    До цих святкових подій працівники бібліотеки ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ»  представили книжкову виставку під назвою  «О, рідне місто, ти  моя колиско…».  На  книжковій  полиці  розміщені  друковані матеріали про героїчне минуле хорольського краю, довідкова, публіцистична та  художня література про стародавнє і вічно молоде місто.

     Бажаючих ознайомитися з виставкою запрошуємо до нашого  читального  залу.