СЬОГОДНІ СТУДЕНТ – ЗАВТРА ПІДПРИЄМЕЦЬ!

       У першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, в нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем, та визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

          Так повелося, що український День підприємця — це не тільки щирі вітання з професійним святом і побажання здоров’я, терпіння і сил у цій нелегкій праці, це ще й  проведення різних форумів, тренінгів, присвячених питанням підприємництва в цілому і специфіки роботи в тій чи іншій галузі, а також участь у виставках, і численних акціях, які сприяють просуванню та розвитку бізнесу.

          До слова, право займатися підприємницькою діяльністю в Україні має кожен громадянин. Це закріплено нормами Конституції. Чим займаються підприємці? Що це за люди, які виробляють, продають, купують, готують…  І про специфіку роботи таких людей вивчають у коледжі не лише студенти спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 073 «Менеджмент», а й 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,   201 «Агрономія».

       На заняттях студенти мають можливість зануритись у віртуальне бізнес-середовище. За допомогою викладачів вони оволодівають навичками ведення бізнесу, роботи з документами та набувають інших професійних компетенцій. Це дає можливість  їм  спробувати себе в ролі підприємців, набути вмінь роботи в команді і навичок бізнес-аналізу, навчитися презентувати проекти перед інвесторами та отримати знання, необхідні для підприємця.

          Завдяки отриманим знанням, більшість випускників нашого навчального закладу отримали престижну роботу, стали успішними підприємцями,  змогли реалізуватися в житті  шляхом відкриття власної справи та успішного ведення власного бізнесу.

        Бажаємо кожному, хто знайде в собі жилку підприємництва, величезних успіхів у справах.

   Ми завжди готові прийти Вам на допомогу. Двері ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» завжди відчинені для Вас!