МИ ОБИРАЄМО СПОРТ!

       Створення  в  гуртожитку  наймаксимальніших   умов  для  дозвілля, пропаганда здорового способу життя, розвиток  у молодіжному середовищі  суспільних початків – конкретний шлях ефективного впливу на духовне зростання студентів, на підвищення їхньої цивільної зрілості й самосвідомості.

      У ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» створено всі умови для того, щоб студенти  не тільки весело та цікаво, а й з користю проводили вільний час.

      Багато уваги вихователі гуртожитків приділяють здоров’ю студентів, адже великий відсоток молодих людей курять, тому проблема паління є актуальною.  Оскільки цей тиждень у коледжі присвячений боротьбі з тютюнопалінням, то вихователями гуртожитків проведені відповідні бесіди зі студентами на теми наслідків куріння.

     Із величезним задоволенням студенти малювали  стінгазети, на яких вони написали свої думки про паління та важливість здорового способу життя, обіцяли переконувати друзів та знайомих, які палять, кинути цю шкідливу для здоров’я звичку. Стінгазети вражали своєю змістовністю. А тому винагородою стали волейбольні м’ячі від ради студентського самоврядування. Студенти раді подарункам і стверджують: «Ми обираємо спорт!».