Настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру просто відпочинком, але це далеко не так. Настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Під час гри людина багато рухається, використовуючи все тіло, тренує очі, покращує координацію рук та ніг. Даний вид спорту дуже подобається нашим студентам, тому вони завжди з нетерпінням чекають змагань.
2 червня 2021 року пройшов турнір з настільного тенісу серед гуртожитків ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ». Участь узяли три команди.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига. Особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші учасники.
За результатами ігор переможцем змагань стала команда гуртожитку № 3, яка виступала в такому складі:
- Дембіцький Максим;
- Горбань Максим;
- Переста Владислав;
- Назаренко Дарина;
- Натрусна Владислава.
Далі місця розподілилися таким чином:
ІІ місце – гуртожиток № 1
ІІІ місце – гуртожиток № 2
Ця гра принесла всім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо юним тенісистам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!