МАЙСТЕР-КЛАС З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕК

    У ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» 24 травня 2021 року, в рамках декади МЦК енергетики агропромислового виробництва, відбувся майстер-клас з надання першої долікарської допомоги при ураженні електрострумом для студентів групи А-31, майбутніх енергетиків.

   Будь-який студент несподівано для себе  може опинитись у ситуації, коли від його правильних і швидких дій буде залежати людське здоров’я і навіть життя.

   Викладач дисципліни «Охорона праці в галузі» А. Стогній в доступній формі  довів до студентів інформацію про користь електричної енергії та небезпеку, яку може спричинити дія електроструму у випадках недотримання елементарних вимог безпеки.

   Здобувачі освіти дізналися також і про профілактику враження електрострумом. Було продемонстровано порядок дії звільнення людини від дії електроструму та надання долікарняної допомоги при ураженні.

  Студенти взяли актину участь у проведенні майстер-класу, на практиці продемонструвавши навики і підтердивши знання, які отримали під час дистанційного вивчення основ електробезпеки

   Активними студентами були: Шаренко Олександр, Лобанов Владислав, Гапон Владислав, Ковтун Олександр, Горда Вадим, Серченко Роман, Кузнецов Руслан.