ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «МИ – ПАТРІОТИ УКРАЇНИ»

    У той час, коли студенти ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» працювали дистанційно, у навчальний заклад надійшли результати їх участі у конкурсі «Ми – патріоти України» і сертифікати з визначеними місцями.

   Участь у цьому конкурсі взяли 40 студентів.

   Приємно, що кожного року активність нашої молоді щодо  участі в подібних конкурсах стає все вищою.

   Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї якнайбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ми українці, якщо не знаємо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усім, що в нас є, не знаємо історії, мови, літератури, географії, тобто не маємо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розуміємо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

    Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями було запроваджено національно-патріотичний конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною.

 І ось маємо результати:

І місце і АБСОЛЮТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – Пилипенко Марія (Ф-11), Олексенко Денис (М-11), Красюк Віктор (Ф-11),Безкоровайна Вікторія (Ф-11),

 І місце – Смірнова Валерія (ОЕ -11), Вовк Богдан (М-11).

 ІІ місце – Кундій Вікторія (ОЕ-11), Зеленський Альберт (М-12), Горошинська Тетяна (ОЕ-11), Бородай Анна (ОЕ-11), Андраш Лариса (ОЕ-11), Зозуля Євгеній (М-12), Журба Анастасія (ОЕ-11), Бутков Віталій (М-11), Бицишена Вікторія (ОЕ-11), Капацій Марина (ОЕ-11), Щербина Юрій (М-12), Кусайко Артур (Ф-11), Гавриленко Віталій (Ф-11), Халютіна Валерія (ОЕ-11), Льопка Анастасія (ОЕ-11), Гребінник Іван (М-12), Макаренко Андрій (Ф-11), Чернушенко Владислав (ОЕ-11);

ІІІ місце –  Разумейко Роман (М-11), Радковський Віталій (ОЕ-11), Макаренко Вікторія (ОЕ-11), Горева Марина (ОЕ-11), Архіпов Сергій (Ф-11), Якименко Анастасія (ОЕ-11), Ткаченко Євген (М-11), Чикивдя Павло (М-12), Корчемний Вадим (М-12), Малюшко Дііана (ОЕ-11), Русакова Яна (ОЕ-11), Марусенко Олександр (М-12), Сластьоненко Назар (Ф-11), Драновський Олексій (М-12), Гудова Яна (ОЕ-11), Марченко Станіслав (М-12).

   Молодці!!! Вітаємо усіх учасників!! Бажаємо подальших успіхів і перемог!!!

   Ми пишаємося нашими студентами – студентами одного з кращих аграрних навчальних закладів України – ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ».