ОЛІМПІАДА З ОСНОВ НАРИСНОЇ ГЕОМЕТРІЇ ТА ІНЖЕНЕРНОЇ ГРАФІКИ

     17  березня  2021 року, згідно плану декади загальнотехнічних дисциплін, традиційно, пройшла олімпіада з основ нарисної геометрії та інженерної графіки під девізом: «Креслення-мова техніки».

      В олімпіаді взяли участь 17 кращих студентів з груп М21,М22,М23 та А21, які вивчають дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка» та «Інженерна та комп’ютерна графіка».

       Олімпіада проходила, згідно олімпійських традицій, у дружній атмосфері. Під час виконання конкурсних завдань інтелектуальна активність студентів досягла максимального рівня. У присутніх на заході викладачів виникла думка про те, що було б дуже гарно, якби на всіх заняттях усі студенти проявляли таку пізнавальну активність.

     Після завершення часу на виконання конкурсних робіт члени журі – викладачі Ревенок М.В та Салогуб В.І., в присутності учасників олімпіади, справедливо і об’єктивно перевірили роботи та визначили переможців.

    Під час роботи журі студенти та присутні викладачі переглянули фільм про видатного вченого – загадку Ніколо Теслу. Цей фільм не залишив байдужим нікого з присутніх.

      Переможцем олімпіади з креслення в 2020-2021 навчальному році став студент групи М-21 Горошко Микола, друге місце зайняв студент групи А-21 Науменко Олександр, трете місце зайняв студент групи М-21 Брайко Віталій.

      Аналіз робіт студентів показав, що вони вміють виконувати аналіз змісту завдання, логічно мислити, вирішувати графічні задачі, оцінювати свої можливості і раціонально розподіляти свої зусилля. Разом з цим, олімпіада виявила слабкі місця в підготовці студентів. Це дасть змогу викладачам  скоректувати свою роботу і покращити знання і вміння студентів.

       В цілому, запланований захід пройшов на високому рівні і досяг своєї мети.