ПІДСУМКИ ДЕКАДИ МЦК ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

     З 15 по 26 лютого 2021 року у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» проходила декада методичної циклової комісії гуманітарних дисциплін. Здобувачі освіти мали можливість показати свої знання та вміння у різноманітних конкурсах, творчих роботах та відкритих заходах. Початок декади співпав з датою вшанування учасників бойових дій на території інших держав, цій події присвячена відкрита година спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять», проведена у групі О,Е11 викладачем історії Пермяковим А.В. На перервах у холі коледжу усі мали можливість переглянути відеокліпи «Пісні, обпалені афганською війною» (підбірка підготовлена Онищенко Н.В.).

     До Дня рідної мови викладачами української мови та літератури оголошений мовно-літературний конкурс серед здобувачів освіти I-II курсу «І що б, здавалося, слова?». Найактивніше відгукнулися на запрошення до участі в конкурсі здобувачі освіти групи О,Е21. В оригінальній формі поетичного та прозового жанру вони висловили своє розуміння глибини і значимості слова. Вразили своєю неординарністю й щирістю роботи Большакової Тетяни, Андрущено Каріни, Васільєва Олександра, Писаренко Інни, Хоменко Марії.

     З метою пропагування правильного і гарного спілкування рідною мовою викладачі Адаменко С.С. та Крось О.М. організували перегляд відео сюжетів «Говорімо українською!»

     До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки викладачі української мови та літератури Адаменко С.С. та Крось О.М. разом із здобувачами освіти  груп О,Е11, А21, Ф11 підготували і провели поетичний марафон «Торкнімося струн поезії Лесі», де із захопленням читали вірші, вшановуючи пам’ять цієї напрочуд талановитої поетеси (23.02.-25.02.2021.).

      Пам’ятній даті присвячений відкритий навчально-пізнавальний захід «Цікаві факти з життя Лесі Українки», проведений у формі літературної вікторини викладачем української мови та літератури Адаменко С.С. у групі А21 24.02.2021р. Команди змагалися у конкурсах: «Лесиними стежками», «Склади поезію», «Впізнай обличчя», «Що означають ці числа?». Здобувачі освіти  показали знання творчої спадщини Лесі Українки, продемонстрували  вміння  читати та розуміти чарівний світ поезії, власні творчі здібності, кмітливість та винахідливість.

     У рамках декади проведені:

  • Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли? Історія та географія» Онищенко Н.В. у групі О,Е11(25.02.2021.) та Пермяковим А.В. у групі О,Е11 (17.02.2021.)
  • Вікторина «Географічний калейдоскоп» Онищенко Н.В. у групах М12, М11, А11 (25.02.2021.)
  • Година спілкування «Чи існує справжнє кохання?» Комаровою Л.В. у групі М41 (15.02.2021.)
  • Навчально-пізнавальне заняття з англійської мови «Слова англійського походження у рідній мові» Комаровою Л.В. у групі М11 (18.02.2021.)
  • Інтелектуальна гра на англійській мові «Що ви знаєте про англомовні країни?» Логвіненко В.В. у групах О12, О,Е31, М32 (II, III, IV пари 26.02.2021.).
  • Виставка студентських робіт Світ літератури очима студентів» (з 18.02. по 26.02.2021.)
  • Радіогазети до Дня закоханих, до Дня рідної мови, до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки (Адаменко С.С.)

     Бажаємо усім бути високоосвіченими, творчими і завжди прагнути до вдосконалення!