Інтелектуальний конкурс «Я – козацького роду»

     День захисника України – свято, що відзначається в Україні  14  жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. З 2014 року цей день  за указом Президента встановлено як  державне свято з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві на підтримку ініціативи громадськості.

    У середині жовтня вже стало традицією відзначати цей день у стінах ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА».. Цього року здобувачі освіти груп ОЕ-11 І Ф – 11 відзначили це свято , взявши участь у інтелектуальному конкурсі « Я – козацького роду».

     Конкурс відбувався під гаслом «Козацькому роду нема переводу»,  що  проходив у межах його офіційного відзначення нашою державою.

   Тож побажаємо нашим студентам перемоги у конкурсі, а також –  залишатися справжніми патріотами своєї держави і знавцями її багатовікової історії.