ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ: СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

    Несподіваний подарунок зробили випускники відділення «Енергетика агропромислового виробництва».
Відмінники у навчанні, природжені лідери, Степаненко Ігор та Панченко Віталій, випускники 2009 року, у своєму житті не пошкодували про вибір професії i місце навчання. Зараз Степаненко Ігор Васильович є підприємцем, який успішно займається монтажем сонячних електростанцій.
Вони подарували ВСП «Хорольский агропромисловий фаховий коледж ПДАА» сонячну електростанцію.
Екологічно чисту енергію сонця збирають і конвертують в електрику 6 панелей, потужністю 1,5 кВт в годину. Українська інжинірингова компанія – Spline, розробила та виготовила системи кріплення для сонячних панелей, які дозволяють проводити монтаж на вертикальних поверхнях.
Монтаж даної станції почався саме з системи кріплення. Разом зі студентами за інструкцією компанії Spline складені два комплекти кріплень для сонячних панелей для настінного кріплення.
Другий етап – монтаж сонячних панелей на фасаді корпусу №2. Завдяки майстрам виробничого навчання, електрикам та будівельникам коледжу робота була виконана швидко і якісно.
На даній сонячній станції студенти зможуть проводити дослідження, які охоплюють широкий спектр сучасних технологій, таких, як розумні енергомережі, аналітика даних, що відкриває широкі можливості для інновацій в області підвищення енергоефективності і впровадження інфраструктурних рішень.
Молодь, яка вирішила пов’язати своє життя з енергетикою, приїжджає в коледж з усієї Полтавської області. І нове обладнання допоможе викладачам проводити практичні заняття в максимально наближених до реальності умовах, а студентам – можливість на практиці освоювати нові методи і технології.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні технології на всіх етапах навчання.