У жінці все від Божої любові…

Ось і настала весна – пора сонця, радості, квітів і надії. У дні весняного пробудження і оновлення вшановують Жінку. Її оспівують у музиці, поезії, живописі… Так було, є, так буде вічно.
6 березня педагогічний та студентський колективи Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії привітав жінок з Міжнародним жіночим днем.
«Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднується з жіночністю та красою, – саме таким сьогодні є жіноцтво нашого коледжу. У цей весняний святковий день, щиросердно бажаю вам, дорогі жінки, завжди залишатися чарівними, люблячими і коханими. Хай вас не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!», – саме такі слова подарував директор коледжу Чишко М.М.
Упродовж усієї концертної програми лунали вітання від чоловіків-колег, які зичили нев’янучої молодості й багато весен, кохання і гармонії, висловлювали слова вдячності та поваги за терпіння, мудрість і добро.
До підготовки концерту також долучилися студенти закладу. Створивши неповторну атмосферу свята жінок, весни та краси, вони в черговий раз здивували викладачів своїми талантами, за що були нагороджені щедрими оплесками.
Свято підготували викладачі Науменко Л.О., Призенко Д.М., Тарабан К.Л.