Виставка стінгазет під час декади фізико-математичних дисциплін

Вже традиційним у ході декади фізико-математичних дисциплін є виставка газет на комп’ютерну, астрономічну і фізико-математичну тематику. У цьому навчальному році велика кількість студентів І-ІІ курсів взяли участь у виставці. Усі студенти і викладачі коледжу мали змогу ознайомитися зі стінгазетами, оскільки вони були представлені у холі коледжу.

Студенти охоче і залюбки виготовляють стінгазети. Найважливішим підсумком такої роботи є чітке розуміння і осмислене засвоєння студентами спеціальних термінів, понять і законів. Самостійне складання кросвордів змушує навіть сильних студентів неодноразово звернутися до підручника чи Інтернету.

Щодо оформлення стінгазет, встановлюються певні вимоги: дотримання тематики, науковості, творчого пошуку, самобутності, гостроти гумору і т.д. При цьому відкривається широке поле діяльності практично для всіх студентів. Вони можуть проявити свої інтелектуальні, поетичні, публіцистичні і художні здібності.

Серед математичних газет І місце розділили між собою такі студенти: Полупан Е. (гр. О,Е-21) і Хижа М., Ситніков М. (гр. М-22). Ці газети естетично гарно оформлені, інформаційно змістовні, містять велику кількість цікавого матеріалу з математики. ІІ місце – Мірошніченко Є., Андрущенко К. (гр. О,Е-11) і Тарасенко Т.(гр. А-11). ІІІ місце – Оробець Р.(гр. О,Е-11), Потерайло В. (гр. О,Е-21) і Брайко В.(гр. М-11).

Щодо фізичних газет, найкращою стала газета студенток гр. О,Е-11 – Хоменко М. і Чех Д. Хочеться також відзначити газети Большакової Т. (гр. О,Е-11) і Дацюка А. (гр.М-21).

Серед газет на комп’ютерну тематику місця розподілилися так: І місце – Сиротенко В.(гр. Ф-21); ІІ місце – Корнієнко В. (гр.О-21) і Краплина І, Погребець О.(гр. М-14); ІІІ місце – Полупан Е.(гр. О,Е-21) і Поліщук Д.(гр. Ф-31).

Дякуємо всім студентам, які взяли участь у виставці і бажаємо їм подальших успіхів у вивченні дисциплін фізико-математичного циклу.