ТРЕНІНГ « Цілі сталого розвитку в дії»

14 листопада 2019 року в Хорольському агропромисловму коледжі відбувся тренінг «Цілі Сталого Розвитку в дії». Захід проводили гості, що завітали до нас з Полтавської державної аграрної академії. А саме,  Тетяна Вікторівна Воронько-Невіднича – к.е.н., доцент, заступник декана факультету економіки та менеджменту;  Юлія Василівна Самойлик – д.е.н., доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин; Олена Вікторівна Вараксіна – к.е.н., доцент кафедри менеджменту, керівник відділу освіти дорослих та інноваційного розвитку; Іван Олексійович Терещенко – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, заступник декана факультету економіки та менеджменту з виховної роботи та активні студенти. У тренінгу взяли участь студенти груп О-21, Е-21, О-31, Е-31, О-41 та Ф-41.

Метою даного тренінгу є підтримка діяльності органів студентського самоврядування в розвитку студентських ініціатив, спрямованих на підвищення рівня екологічної культури, формування у молоді бережливого ставлення до природного, соціального, культурного та предметно-побутового довкілля, популяризація Цілей Сталого Розвитку, стимулювання молоді і громадського суспільства на здійснення заходів щодо їх реалізації.

Учасники тренінгу ознайомилися з цілями через інтерактивні заходи, рухливі ігри та тімбілдінг, адже саме так сучасному студенту легше й цікавіше сприймати інформацію. Кожен учасник отримав досвід, знання про глобальні виклики, яких потребує суспільство і планета Земля. На завершення заходу найактивніші студенти були нагороджені сертифікатами. Але найголовніше те, що студенти отримали багато корисної інформації, нові знайомства, неоціненний досвід, навчилися працювати в команді та доклали хоч трішки зусиль для популяризації цілей сталого розвитку.