Я маю право!

Правова освіченість та обізнаність громадян  є невід’ємним атрибутом сучасного європейського суспільства. У житті нерідко трапляються ситуації, коли молодій людині необхідна кваліфікована юридична допомога. Куди можна звернутися в такому випадку?

 Ця проблематика стала основою проведення виховної години у групі

Ф – 31 ХАПК ПДАА. Адже відділ “Хорольське бюро правової допомоги” надає безоплатну первинну та вторинну правову допомогу та проводить правоосвітню діяльність  серед населення в рамках проекту Мін’юсту “Я маю право”.

В.о. начальника бюро Тарасенко Наталія Григорівна зустрілася зі студентами  для  ознайомлення молоді з їх правами та обов’язками, способами захисту порушених прав, юридичною відповідальністю за протиправні дії. Крім того, було звернуто увагу студентів на те, що  19 січня 2019 набрав чинності закон, яким законодавчо закріплено поняття «булінгу» та встановлено адміністративну відповідальність за булінг  у вигляді штрафу.
Також мова йшла про те, як протидіяти домашньому насильству. Фахівець бюро звернула увагу на те, що діти та особи, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі, мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Пані Наталія  надала відповіді на численні  запитання студентів.