Свято майбутніх спеціалістів

31 жовтня 2019 року проведено перевірку отриманих знань, умінь і навиків майбутніх спеціалістів сільського господарства.

Учасниками дійства стали студенти 4-го курсу відділення «Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції», а саме групи М41, М42, М43, М34 та Ф41. Змагання проводилося на базі навчального полігону, ангару №1 та ангару №2

Згідно умов конкурсу кожній групі запропоновано створити команду з емблемою та девізом.

Учасники змагань мали можливість випробувати себе в цілому ряді змагань: “Спеціаліст з вирішення інженерних задач”, “Віртуозний тракторист-машиніст”, “Майстерний водій легкового автомобіля”, “Кращий діагност тракторної техніки”, “Майстер з регулювання посівних машин”, “Майстерний водій зернозбирального комбайна” та “Майстер з регулювання зазорів газорозподільного механізму”.

Конкурс “Спеціаліст з вирішення інженерних задач” – згідно умов необхідно було скомплектувати агрегати для виконання технологічних операцій по вирощуванню запропонованої культури. Оцінювалося правильність комплектування та час. Перемогу у даному конкурсі виборов представник групи М41 Кіпаренко Віктор.

Конкурс “Віртуозний тракторист-машиніст ”– оцінювався час, за який учасник проходить запропонований маршрут та кількість наїздів на перешкоди. Перемогу у даному конкурсі святкував представник групи М42 Баган Артур

Конкурс “Майстер з регулювання зазорів газорозподільного механізму” – оцінювалося послідовність та правильність проведення регулювання газорозподільчого механізму двигуна СМД-62. Перемогу в запеклій боротьбі вибороли представники групи М43 Назаренко Назар та Бурбига Євген.

Конкурс “Майстер з регулювання посівних машин” – необхідно було провести регулювання секції сівалки СУПН-8 на запропоновану норму висіву. Оцінювалося час виконання завдання та правильність проведених регулювань. Перемогу святкували представники групи М41 Грицько Ростислав та Удодик Віталій.

Конкурс “Кращий майстер діагност тракторної техніки” – необхідно було на тракторі МТЗ-82 провести діагностування системи охолодження. Оцінювалися такі показники: послідовність виконання вимірювання, точність вимірювання та час вимірювання. Згідно підсумкового протоколу перемогу вибороли представники групи М43 Жадан Ігор та Мовчан Іван.

У конкурсі “Майстерний водій легкового автомобіля” перемогу святкував представник групи М41 Ландар Артем.

У конкурсі “Майстерний водій зернозбирального комбайна” перемогу здобув представник групи М41 Бондар Олександр.

На закінчення студентам запропоновано прийняти участь у перетягуванні линви. Перемогу в даному конкурсі виборола група М41.

Підготовку до змагань та суддівство в зазначених конкурсах здійснювали викладачі МЦК “Механізація виробничих процесів”.

За результатами загальнокомандних змагань місця розподілилися так:
І місце виборола група М-41. Куратор Петровський Віталій Григорович
ІІ місце виборола група М-43. Куратор Микитенко Валентина Євгеніївна
ІІІ місце виборола група М-42. Куратор Онищенко Григорій Іванович
Група Ф41 (куратор Мельніченко Людмила Василівна) та М34 (куратор Адаменко Світлана Сергіївна) нагороджені подякою за активну участь у змаганнях в рамках декади.

Висловлюємо щиру подяку студентам і викладачам відділення “ Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції ” за активну участь у проведені конкурсів.