Виставка квітів і дарів ланів

Існує твердження: «Краса врятує світ». З цим важко не погодитися, бо нам, українцям, естетизм, почуття прекрасного властиве на генетичному рівні.

Наша рідна Україна живе. Вона цвіте калиновим цвітом, молодіє вербовими гілками, говорить своєю рідною мовою, співає пісні своїм солов’їним голосом. І цей край ми, саме ми, повинні зробити найпрекраснішим. Бо це наша земля, бо це наша країна – єдина і неповторна Україна.

17 вересня 2019 року в коледжі проведена виставка-конкурс квіткових композицій та дарів ланів з нагоди Дня міста Хорол та визволення Хорольщини від нацизму у Другій світовій війні.

Метою цього заходу є: формування патріотичних почуттів, високих моральних цінностей, національної свідомості, людської гідності, почуття любові до України, до обраної професії, формування почуття вишуканості і краси, розуміння прекрасного.

Урочисте відкриття виставки відбулося у вестибюлі коледжу. З вітальними словами до студентів та викладачів звернулися директор коледжу. Чишко М.М та заступник директора з виховної роботи Яременко В. М.

У виставці взяли участь 23 навчальні групи. Студенти показали вміння поєднувати квіткові композиції з різноманітним природнім матеріалом та користуватися різними технологіями їх виготовлення.
Вони проявили неабиякі творчі здібності до поставленого завдання: тут і композиції із квітів, і щедрі дари ланів.

Виставка потішила своєю красою, різнобарв’ям, бо студенти вклали в поробки і композиції частину своєї душі. Неймовірні за своєю красою та оригінальністю, композиції з квітів та природних матеріалів прикрасили вестибюль навчального закладу, подарувавши всім гарний настрій та віру у мирне майбутнє. За результатами оцінювання місця були розподілені так:

І місце – групи: М-11 (куратор Призенко Д.М.), О,Е – 11 (куратор Стеценко О.О.)

ІІ місце – групи: О,Е – 21 (куратор Єременко Н.С.). О,Е – 31 (куратор Тарасенко Т.Д.)

ІІІ місце – група Ф – 31 (куратор Бойко Ю.В.)
У номінаціях:

«Об’ємність і змістовність» – групи: Ф-11 (куратор Новоселецька Т.В.), Ф-41 (куратор Мельніченко Л.В.), М-22 (куратор Головенко О.О.) ;

«Вишуканість, творчий підхід, креативність» – групи: М-32 (куратор Рогова Л.В.), М-12 (куратор Петраш В.М.), М-21 (куратор Цівина Л.М.);

« Майстерне та уміле використання природного матеріалу» – групи: Ф-21 (куратор Онищенко Н.В.), М – 31 (куратор Комарова Л.В.), МП – 15 (куратор Бондаренко Н.В.)

«Патріотизм» – групи: А -21 (куратор Устименко О.А.), М-23(куратор Науменко Л.О.), М – 13 (куратор Салогуб В.І.);

«Осінні барви» – групи: А-32 (куратор Кривошапка Е.А.), А -11 (куратор Стогній А.О.), М -14 (куратор Гаража В.М.), А – 31 (куратор Ходосова Н.В.);

«Студентська творчість» – групи: М-33 (куратор Крось О.М.), М – 24 (куратор Логвіненко В.В.);

На особливу увагу заслуговують роботи членів гуртка «Зоотехнія», керівник Казьоннова Н.М. Гуртківці виставили захоплюючі роботи в стилі флоромозаїки.

Вітаємо переможців!

Дякуємо всім за участь!