Колектив МЦК енергетика агропромислового виробництва
Важливим завданням викладачів МЦК «Енергетика агропромислового виробництва» є формування у здобувачів освіти якостей і вмінь, необхідних сучасній людині, а саме:
– медіаграмотність,
– критичне мислення,
– здатність до рішення творчих завдань,
– уміння мислити глобально,
– готовність працювати в команді,
– громадянська свідомість,
– професійна грамотність.
Для вирішення таких завдань викладачі МЦК постійно працюють над удосконаленням професійного рівня, беруть активну участь у професійних конкурсах, семінарах, конференціях, вебінарах, майстер-класах; дбають про збереження та поповнення матеріально-технічної бази кабінетів і лабораторій.
Під час курсового та дипломного проектування викладачі постійно працюють із здобувачами освіти над виготовленням діючих моделей, демонстраційних стендів, макетів для демонстрації під час захисту та використання їх у навчальному процесі.
Значна увага приділяється практичному навчанню, особливо навчальній практиці, яка проводиться у стінах коледжу. Викладачі у своїй роботі застосовують технологію випереджаючого навчання.
Постійна робота викладачів над розробкою методичних матеріалів на конкурс “Педагогічний Оскар” кожний рік приносить свої досягнення. Роботи отримують призові місця і заносяться до каталогу кращих.
Робота викладачів над електронними підручниками, навчальними посібниками, програмами (за замовленням НМЦ) – це вагомий внесок, що позитивно впливає на імідж навчального закладу.
Енергонезалежність України – це одна з найважливіших завдань електроенергетики. Викладачі МЦК постійно працюють над вивченням проблеми «Використання альтернативних джерел енергії», разом з цим демонструють здобувачам освіти новітнє енергозберігаюче обладнання та застосування його на практиці.
Історія розвитку МЦК енергетика агропромислового виробництва
https://drive.google.com/file/d/1v-EAMOYtOWN4sUVZJBFBZ0Pj_48xTD1N/view?usp=sharing
Спогади випускників
https://drive.google.com/file/d/1le2MJXcSY0kvDDA9x8hLTVuq1IxHofh1/view?usp=sharing
“Ми горді успіхами”
https://drive.google.com/file/d/1y67cW1iDLpySK6W47DJCh9nRLOA8tif-/view?usp=sharing
Історія відділення
https://drive.google.com/file/d/1Iii9xZASySU8pUMzAwAVG2-vuxuJTlJB/view?usp=sharing