32.4 C
Khorol,UA
18. 07. 2024

Колектив МЦК економічних дисциплін

    Педагогічний колектив циклової комісії економічних дисциплін забезпечує підготовку студентів усіх спеціальностей коледжу при викладанні навчальних дисциплін економічного циклу.
Основними завданнями викладачів циклової комісії є забезпечення відповідних умов для виявлення і розвитку творчої активності і зацікавленості студентів, сприяння формування їх наукового світогляду, збагачення педагогічного досвіду викладачів, підвищення їх педагогічної майстерності, підвищення інтересу до вивчення дисциплін економічного циклу.
Колектив комісії активно працює над впровадженням сучасних інноваційних технологій навчання з метою формування у випускників нового економічного мислення. Під керівництвом викладачів студенти коледжу виступають з доповідями на науково-практичних конференціях та беруть участь у конкурсі наукових робіт з управління, де були переможцями, та в інших конкурсних програмах.
     Постійно ведеться пошук нетрадиційних форм та методів організації не тільки аудиторної, але й позаудиторної роботи студентів для формування професійної майстерності і виховання громадянської позиції. Чітко сплановані викладачами циклової комісії та якісно підготовлені заходи допомагають забезпечити належні умови для виявлення і розвитку творчої активності і зацікавленості студентів.
    Викладачі комісії щорічно беруть активну участь у конкурсі «Педагогічний Оскар», стають призерами, їх роботи заносяться до каталогу кращих робіт.
     Складовими декади економічних дисциплін є відкриті заняття, виховні години, студентські конференції, різноманітні конкурси (ярмарка, брейн-ринг, вікторини, «Кращий за професією», стінні газети, ділові ігри тощо), виставки творчості студентів і т.ін. Усі заходи декади служать головній меті – підготовці всебічно розвиненого, професійно грамотного і творчо мислячого спеціаліста. Як результат – інтерес студентів до економічних знань, бажання зв’язати свою майбутню кар’єру із економічною, науково-дослідницькою та практичною діяльністю.
     Викладачі циклової комісії – професійно кваліфіковані спеціалісти, творчі натури, які переймаються проблемами викладання, завжди шукають нестандартні шляхи вирішення педагогіко-методичних проблем, застосовують на практиці форми активного навчання.

Історія розвитку МЦК економічних дисциплін

https://drive.google.com/file/d/1kjtxOl2R_T1h5Kjs_LVuEYT1PL-I7PlC/view?usp=sharing

Голова МЦК

Бровко Лариса Василівна

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист
 
Викладач дисциплін: “Економіка та організація аграрного виробництва”, “Економіка підприємства”

Стеценко Олена Олексіївна

 
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист
 
Викладач дисциплін: “Бухгалтерський облік”, “Статистика”, “Економічний аналіз”

Тарасенко Тетяна Дмитрівна

 
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
 
Викладач дисциплін: “Основи економічної теорії”,”Менеджмент”, “Розміщення продуктивних сил”

Науменко Леся Олександрівна

 
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

 
Викладач дисциплін: “Основи правознавства”, “Маркетинг”, “Трудове право”

Призенко Дарина Миколаївна

 
Спеціаліст другої категорії

 

 Викладач дисциплін: “Підприємницька діяльність, “Економіка сільського господарства”

Глюзіцька Валентина Миколаївна


Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

  

Викладач дисциплін: “Фінанси підприємства”, “Організація виробництва”, “Податкова система”

Похилько Вікторія Іванівна

Викладач-спеціаліст
Викладач дисциплін: “Менеджмент”, “Маркетинг”, “Управління витратами”