19.7 C
Khorol,UA
23. 09. 2023

Сучасно обладнане приміщення їдальні коледжу гостинно відчиняє свої двері для відвідувачів та надає послуги з організації повноцінного харчування студентів і працівників.

Студентська їдальня ВСП «Хорольський агропромислововий фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії», яка знаходиться неподалік навчального корпусу, працює згідно графіка.
Приміщення їдальні просторе і розраховане на 200 місць. Меню досить різноманітне і за доступними цінами. Перед їдальнею стоїть основне завдання – забезпечення якісним та повноцінним харчуванням як студентства, так і працівників коледжу. Це місце, де студент може не тільки поїсти, а ще й відпочити, випити чашечку гарячого чаю, чи почитати книгу. У їдальні є вільний доступ до мережі Інтернет.
Щодня в їдальні випікають різноманітні хлібобулочні та кондитерські вироби, які студенти мають змогу придбати в буфеті, що знаходиться в навчальному корпусі, не відвідуючи їдальню.
Студенти аграрного сектору мають можливість проходити практику на колекційно-дослідному полі коледжу.Велику частку в запасах їдальні займають овочі, фрукти та ягоди, вирощені власноруч.

 

Завідувач їдальні

Борисенко Галина Василівна