Підсумки декади МЦК гуманітарних дисциплін

З 17 по 28 лютого 2020 року у Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА проходила декада методичної циклової комісії гуманітарних дисциплін. Студенти мали можливість показати свої знання та вміння у різноманітних конкурсах, творчих роботах та відкритих заходах. Декада розпочалася відкритою виховною годиною, присвяченою вшануванню учасників бойових дій на території інших держав «Вогнем і полум’ям війни чужої охрещені, обпалені навік”, яку провів викладач історії Пермяков А.В.

18 і 21 лютого викладачем географії Онищенко Н.В. провела конкурс «Географічний калейдоскоп» у групах О-11, М-12, Ф-11. За результатами конкурсу:

Група О-11                    I місце        Оробець Руслана -13 балів

                                                       Мірошніченко Ліза – 12 балів

                                                       Баль Каріна – 13 балів

                                      II місце       Большакова Тетяна – 9 балів

                                                        Хоменко Марія – 9 балів

                                      III місце      Васільєв Олександр – 7 балів

                                                         Писаренко Інна – 7 балів

Група M-12          I місце                  Кравець Роман – 10 балів

                           II місце                 Лисенко Дмитро – 9 балів

                                                        Мисак Павло – 9 балів

                           III місце                Черевко Ігор – 8 балів

Група Ф-11          I місце                 Горєлий Максим – 19 балів

                           II місце                Мартиненко Валерія – 15 балів

                           III місце               Калина Олександр – 12 балів

З 17 по 21 лютого 2020 року викладачами Адаменко С.С. та Новоселецькою Т.В. проведена традиційна виставка малюнків «Світ літератури очима студентів». Усі бажаючі мали змогу переглянути роботи у холі коледжу.

19 лютого викладач Новоселецька Т.В. провела олімпіаду із зарубіжної літератури, в якій взяли участь по два представники груп першого курсу. За результатами перемогу здобули:

          I місце – Семергей Євгеній (група М-11)

          II місце – Літовський Богдан – (група М-11)

          III місце – Назаренко Дарина (група О,Е-11)

До Міжнародного дня рідної мови викладачі української мови і літератури Крось О.М. та Адаменко С.С. підготували і провели відкритий поза аудиторний захід «Філологічний альянс». У конкурсі брали участь команди «Філологині» (групи О,Е-21, О,Е-11) та «Команда 33» (групи М-11, М-23).

Зі значним відривом перемогла команда «Філологині». Найактивнішими учасниками стали Мокрицька Анна (група О,Е-21) та Семергей Євгеній (група М-11). Студенти показали своє розуміння, що у мові нація закодовує всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

26 лютого 2020 року викладачами Падалкою О.А. та Онищенко Н.В. проведений відкритий виховний захід «Вони вистояли, не витримав бетон», присвячений вшануванню «кіборгів»-воїнів, що захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Мета заходу: з’ясувати основні етапи та хід оборони Донецького аеропорту у 2014-2015 роках, показати одну з героїчних сторінок історії Збройних Сил України, розвивати почуття патріотизму, поваги та гордості за свій народ, свою армію, виховувати гідного громадянина, прагнення в будь-яку хвилину стати на захист Вітчизни, прославляти її своїми вчинками.

Здобувачі освіти з цікавістю сприймали виклад матеріалу про ці події і не залишались байдужими протягом усього заходу.

З 24 по 28 лютого викладачем історії Падалкою О.А. проводилась олімпіада з історії України серед груп першого курсу. Більшість здобувачів освіти показали добрі знання з дисципліни.

Перше місце зайняла група М-11. Кращі студенти: Семергей Євгеній та Літовський Богдан.

Друге місце зайняла група О,Е-11. Кращі студенти: Писаренко Інна, Хоменко Марія, Натрусна Владислава та Мірошніченко Єлизавета.

Третє місце зайняла група М-12. Кращі студенти: Кравець Роман, Орлов Костянтин.

25 лютого викладачі англійської мови Логвіненко В.В. і Комарова Л.В. запропонували студентам взяти участь у конкурсі «Коло ідей» на тему: “We are students” і написати англійською мовою, що вони думають про свої студентські роки. Найактивнішими виявилися студенти груп О,Е-21 (Домненко Василь, Боєва Лілія, Журавська Єлизавета, Волощенко Альона, Ворон Діана, Данько Владислав, Мокрицька Анна), А-32 (Ботвінко Артур, Бодня Богдан, Добреля Дмитро, Леденьов Андрій), А-21 (Бровко Андрій, Гапон Владислав, Сірий Максим).

27 лютого 2020 року викладачі англійської мови Логвіненко В.В. та Комарова Л.В. провели навчально-розважальний захід “We are students” («Ми – студенти»). Викладачі і студенти спробували обговорити причини та наслідки навчання, освіти та відповісти на питання «Чому важливо бути студентом?» та «Чи цікаво бути студентом?». Заняття проходило у формі конкурсів, тестів, у яких брали участь не тільки команди-конкурсанти, а й усі присутні студенти.  Особливо приємно було почути думки студентів про важливість вивчення англійської мови. Конкурсанти – це представники груп О,Е-21 та О,Е-31. Студенти виявилися технологічно та професійно підкованими, з високим рівнем інтелекту. У напруженій боротьбі перемогла команда групи О,Е-31. З невеликим відривом команда групи О,Е-21 зайняла II місце. Також були нагороджені грамотами найактивніші учасники Зеленський Денис (О,Е-31) та Мокрицька Анна (О,Е-21). Побажаємо студентам нових перемог!