Спорт

Спорт у коледжі є важливою складовою освітнього процесу і відіграє значну роль у формуванні професійних умінь і навичок майбутніх фахівців. У ВСП ХАФК ПДАУ  сконцентрована  потужна спортивна база, яка налічує стадіон зі штучним покриттям бігових доріжок, футбольним полем і трибунами для глядачів; майданчик зі штучним покриттям для  міні-футболу; майданчики для занять волейболом та баскетболом; 2 спортивні зали; 1 тренажерний зал із сучасним обладнанням. Матеріальна спортивна база постійно модернізується та розширюється.

У коледжі культивується понад 10 видів спорту. У 5 секціях юнаки та дівчата підвищують спортивну майстерність, беруть участь в змаганнях різного рангу – від коледжівського до міжнародного.

Циклова комісія фізичного виховання підтримує тісний зв’язок із загальноосвітніми і спортивними школами області і країни. Це дозволяє запрошувати на навчання обдарованих абітурієнтів і за період навчання у коледжі підготувати з них зрілих майстрів спорту.

Викладачі циклової комісії коледжу розробляють і реалізовують змістовно-насичений календар спортивно-масових та оздоровчих заходів, який визначає структуру й регламент діяльності всієї системи на рік. Навчальний рік починається зі змагань першокурсників, найкращі з яких у фіналі (День фізичної культури) виборюють особисту першість у 6 видах спорту. Щоосені в коледжі урочисто відкриваються змагання за програмою Спартакіади коледжу, а також проводяться окремі чемпіонати або першості з 5 видів спорту. Фактично кожен студент має змогу взяти участь у 7-10 змаганнях за рік.

У коледжі функціонують ряд секцій:

 МІНІ- ФУТБОЛ

Керівник

Кондієнко Руслан Юрійович

Заняття у вівторок, четвер та суботу з 16.00 до 17.30 год.

 

 

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Керівник

Тарабан Каріна  Любомирівна

Заняття у вівторок, середу та четвер

з 15.05 год до 16.25 год.

 

СИЛОВЕ ТРИБОРСТВО. АРМРЕСЛІНГ

 Керівник 

Гаража Андрій Валерійович

Заняття у понеділок, середу та четвер

з 15.00 год до 17.00 год.

ШЕЙПІНГ

Керівник 

Марусіченко Валентина Анатоліївна

 Заняття у понеділок, вівторок та  четвер

з 18.00 год до 19.20 год.