Програми підготовки до вступних випробувань

 1. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 2. Програма підготовки до вступних випробувань з математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 3. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови  та літератури для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 4. Програма підготовки до вступних випробувань з математики  для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 5. Програма підготовки до вступних випробувань з історії України для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 6. Програма підготовки до вступних випробувань з фізики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 7. Програма підготовки до вступних випробувань з біології для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 8. Програма підготовки до вступних випробувань з географії для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 9. Програма підготовки до співбесіди з української мови для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 10. Програма підготовки до співбесіди з математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 11. Програма співбесіди з української мови та літератури для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 12. Програма підготовки до співбесіди з математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 13. Програма підготовки до співбесіди з біології для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 14. Програма підготовки до співбесіди з географії для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 15. Програма підготовки до співбесіди з історії України для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 16. Програма підготовки до співбесіди з фізики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 17. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня  кваліфікованого робітника до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.
 18. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 208 “Агроінженерія”.
 19. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 208 “Агрономія”.
 20. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.
 21. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 073 “Менеджмент”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
 22. Програма підготовки до фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника зі спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.