Програми підготовки до вступних випробувань

 1. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 2. Програма підготовки до вступних випробувань з математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 3. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови  та літератури для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 4. Програма підготовки до вступних випробувань з математики  для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 5. Програма підготовки до вступних випробувань з історії України для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 6. Програма підготовки до вступних випробувань з фізики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 7. Програма підготовки до вступних випробувань з біології для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 8. Програма співбесіди з української мови та математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 9. Програма співбесіди з української мови та математики для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 10. Програма підготовки до вступних випробувань з географії для вступу на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі повної загальної середньої освіти.
 11. Програма підготовки до вступних випробувань з української мови на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.
 12. Програма підготовки до фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” зі спеціальності 208 “Агроінженерія”.
 13. Програма підготовки до фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” зі спеціальності 201 “Агрономія”.
 14. Програма підготовки до фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.
 15. Програма підготовки до фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” зі спеціальностей 073 “Менеджмент”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
 16. Програма підготовки до фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” зі спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.