Визначну роль в історії Хорольського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства відіграв один з найсильніших керівників у Хорольському районі - Шаригін Віктор Олександрович, який все своє життя присвятив сільськогосподарській професії і був відзначений орденом “За заслуги”.

Віктор Олександрович народився 21 вересня 1937 року.

Сім’я проживала у місті Хоролі. І після закінчення восьмого класу міської школи №1 у 1952 році він вступає на навчання до нашого навчального закладу на відділення “Механізація сільського господарства”, де у 1956 році отримав диплом з відзнакою техніка-механіка сільськогосподарського виробництва і вступає до Мелітопольського інституту механізації сільського господарства.

У квітні 1972 року Віктор Олександрович був призначений директором Хорольського технікуму механізації сільського господарства. На цій посаді він працював майже 27 років, до виходу на заслужений відпочинок.

21 вересня 2017 року Віктору Олександровичу виповнилося б 80 років.

У цей день у нашому навчальному закладі зібралася адміністрація, викладацька і студентська сім’я, дружина колишнього директора - Шаригіна Алла Степанівна, донька - Бойко (Шаригіна) Юлія Вікторівна та всі, хто знав особисто та з історії розвитку навчального закладу цю шановану людину.

Перед присутніми виступили Чишко М.М. – в.о. директора ХАПК, Шаригіна А. С., Бойко Ю.В. Біля меморіальної дошки Віктору Олександровичу згадали про те, яким наполегливим, цілеспрямованим і умілим керівником, організатором і педагогом він був. Саме таким процвітаючим і славним на всю Україну став наш навчальний заклад під його чітким керівництвом.

В.О. Шаригін назавжди залишив про себе незгасиму добру пам'ять і вдячність багатьох поколінь, вихованих ним працівників сільськогосподарської сфери.

Існує твердження: «Краса врятує світ». І з цим важко не погодитися, бо нам, українцям, естетизм, почуття прекрасного властиве на генетичному рівні.

Детальніше...

6 вересня в Хорольському агропромисловому коледжі знову завирувало студентське життя, адже День фізичної культури – це свято, яке втілює в собі молодість, красу та здоровий спосіб життя.

Детальніше...

Сьогодні, 8 вересня, в системі Організації Об'єднаних Націй відзначають Міжнародний день грамотності. Цю дату заснували, щоб відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Пропонуємо вам кілька жартівливих картинок, які навчають правильно говорити і писати українською.

Детальніше...

31 серпня у коледжі традиційно по – родинному пройшло свято, приурочене Дню знань і початку нового навчального року.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!

 ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ,  

СТУДЕНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

 

Запрошуємо Вас на урочисту лінійку з нагоди Дня Знань, яка відбудеться

31 серпня 2017 року на території спортивного комплексу коледжу.

 Початок о 10 00 годині.

 

Навчальна частина 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

З НАГОДИ ПОЧАТКУ  НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Детальніше...

Розклад аудиторій

 для зустрічі студентів нового набору з кураторами академічних груп:

 

М 11 – Комарова Лариса В’ячеславівна – 316  ауд. (ІІІ поверх)

М 12 – Синчук Андрій Миколайович  – 103  ауд. (І поверх)

М 13 – Крось Оксана Миколаївна – 314  ауд. (ІІІ поверх)

М 14 – Адаменко Світлана Сергіївна – 309  ауд. (ІІІ поверх)

Детальніше...

Сторінка 1 з 16