Головна

31 серпня у коледжі традиційно по – родинному пройшло свято, приурочене Дню знань і початку нового навчального року.

День Знань – це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на студентській ниві. Це зустріч з друзями і викладачами, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними дисциплінами, пізнання невідомого і цікавого. Це завжди хвилююча подія, особливо для першокурсників. Вони цього року, уперше приєдналися до великої і дружньої студентської родини.

У нашому навчальному закладі розпочнуть навчання 654 студенти, із них 177 – студентів першого курсу.

Для випускників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між юністю і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє прослухають привітання і побажання від своїх педагогів і наставників, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу.

Звучать позивні свята, розпочинають урочистості наші славнозвісні ведучі Єлизавета Пасічник і Дмитро Ємець. З вітальним словом до студентів та викладачів звернулася заступник директора з виховної роботи Валентина Миколаївна Яременко і надала право підняти прапор кращим студентам – активістам: голові Ради студентського самоврядування Владиславу Бибченку (група М-24) та члену студентської ради Едуарду Аленіну (група М-31).

Звучить гімн України. Повз вишикувані ряди студентів з кураторами груп крокують юні барабанщиці. Виносяться прапори і штандарти навчального закладу: Державний прапор України - викладачі, які за рейтингом самоатестації зайняли перші три місця - Олег Устименко, Наталія Малюжко і Анатолій Стогній; прапор навчального закладу викладачі, які зайняли перші місця за рейтингом серед викладачів циклових комісій: Валерій Гаража, Лариса Бровко та Віталіна Логвіненко; штандарт коледжу студенти-відмінники відділень - Артем Бондаренко (А-32), Станіслав Стеценко (М-32) і Наталія Тіщенко (О,Е-21); штандарти спеціальностей: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства» кращі студенти: Олександр Криворучко (М-32), Євген Фокін (М-24), Антон Гулевцев (Ф-21); «Монтаж обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» – Богдан Яковець (А-21), Володимир Кравцов (А-21), Віталій Данильченко (А-31); «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» Лілія Чаленко (Г-41), Чалий Дмитро (Г-31), Владислав Черінько (Г-41); «Організація виробництва» та «Економіка підприємства» – Марія Хало (О-41). Владислав Мартинов (О-31), Тетяна Лізнова (Е-21).

До вітального слова ведучі запросили в.о. директора Хорольського агропромислового коледжу Миколу Миколайовича Чишка. 3 нагоди свята, приуроченого Дню знань та початку нового навчального року, Микола Миколайович привітав і побажав студентам великого успіху у навчанні, батькам - терпіння та підтримки, колективу - життєвої мудрості, професіоналізму, оптимізму і наснаги. Він повідомив приємну новину: за підсумками рейтингового оцінювання участі аграрних технікумів і коледжів у конкурсі «Педагогічні інновації» за 2016-2017 навчальний рік Хорольський агропромисловий коледж зайняв почесне п'яте місце серед 110 навчальних закладів.

3 найкращими привітаннями до першокурсників, студентів, майбутніх випускників, колективу коледжу звернулися гості - професор, ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій. Підтримали побажання, сказали напутні слова до початку нового навчального року депутати Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров та Ігор Сірик. Від імені районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування виступили й вручили Почесні грамоти викладачам та працівникам коледжу голова Хорольської райдержадміністрації, Лариса Миколаївна Звірко, голова районної ради Віра Анатоліївна Мартюк. Привітав присутніх із вересневим святом міський голова Сергій Михайлович Волошин. Дарував слова натхнення до праці, підтримки навчального закладу та його виробничих ділянок, перспектив студентів щодо подальшого навчання у вищих навчальних закладах, перспективи працевлаштування, заслужений працівник сільського господарства України, депутат Хорольської районної ради, голова правління СВК «Перемога» Анатолій Григорович Пасюта. Із побажаннями добра, людської мудрості, мирного неба благословив студентів до навчання, а викладачів до праці протоієрей, настоятель Свято-Успенського собору Володимир Лега.

Свято тривало. Прозвучало ще чимало напутніх слів від викладачів, студентів-першокурсників, для яких коледж упродовж наступних кількох років стане другою домівкою, а викладачі – батьками.

Студенти – старшокурсники вручили першокурсникам символічний ключ до країни професійних знань, а також перші документи – студентський квиток та залікову книжку із побажаннями: «Сміливо вступайте у нове життя і гордіться коледжем так, як гордимося ним ми і примножуйте його славу, як роблять це випускники, що збираються тут щороку у останню суботу травня».

Пригостили кожну групу першого курсу запашним медовим короваєм. Аплодисменти вдячності прозвучали на адреси студентів, які дарували пісенні вітання: Вишара Олега, Четвертака Андрія, Кириченко Вікторії, Ліпшої Валерії та Губенко Маргарити. Символічно, Богиня Знань Чеберяк Дарина запалила факел мудрості і разом із Рідкобород Дариною обійшли кожну групу студентів, обсипаючи їх пшеничним зерном, символом праці хліборобів, добра та достатку кожної родини.

Успіхів Вам у новому навчальному році, приємних вражень, доброго здоров’я та благополуччя, творчих успіхів та насолоди від отриманих знань.