Головна

Тематичні екскурсії у навчальному процесі є досить ефективним видом занять, які значно розширюють можливості активізації пізнавальної діяльності, сприйняття навчального матеріалу, поєднання теоретичного матеріалу з практикою, дозволяють студентам ближче ознайомитися з тонкощами майбутньої професії.

8 червня групи А-22, М-12 та М -13 побували на екскурсії у м. Києві, де відвідали Національний музей «Чорнобиль» та прослухали тематичну лекцію «Уроки Чорнобильської трагедії», ознайомилися з експозицією, на якій представлено документальні матеріали, особисті речі поборників чорнобильської трагедії та переселенців з зони відчуження, фото та відеоматеріали, діюча трьохфазова діорама «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», яка створює ефект вашої присутності на місті подій, діючий макет принципу роботи 4-го енергоблоку ЧАЕС, комп’ютерні програми про катастрофу та її наслідки. Ця екскурсія спонукала студентів глибше зрозуміти уроки Чорнобильської аварії і переконатися у тому, що від кожної людини залежить майбутнє нашої планети у цілому і своєї маленької Батьківщини зокрема.

Апогеєм екскурсії стало відвідання ХХІХ Міжнародної Агропромислової виставки «Агро-2017», що є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Особливу увагу майбутніх механіків та електриків привернули новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства.

З екскурсії студенти повернулися з яскравими, неповторними враженнями від побаченого і почутого, з величезною кількістю матеріалу про новинки сільськогосподарської техніки, і головне – ще раз переконалися у правильності вибору своєї такої необхідної людям хліборобської професії.