Головна

18 травня відбувся захист курсових проектів студентами групи Ф-41 спеціальності «Організація і технологія ведення фермерського господарства».

Фермер – це звучить відповідально, тому що праця в сільському господарстві не для кожного. Сільське господарство - це сезонна, мінлива й надзвичайно складна робота. Керівники, фермери зазвичай самостійно визначають і розробляють особливості власного виробництва.

Спланувати діяльність фермерського господарства в сучасних мінливих умовах дуже складно навіть досвідченим фермерам, тому майбутні молоді спеціалісти під час виконання курсового проекту мали можливість провести розрахунки, обґрунтувати їх, і в майбутньому впровадити в життя.

Фото 1. Склад комісії

До уваги комісії студентами було представлено діяльність спроектованих фермерських господарств, охарактеризовано структуру управління та трудові відносини з сезонними працівниками.

Також студенти представляли дослідження впливу конкретних факторів внутрішнього та зовнішнього середовища на діяльність фермерського господарства та аналізували перспективи їх розвитку.

Фото 2. Студент групи Сливенко Євген

Зокрема, Сливенко Євген показав дослідження такого важливого питання як формування попиту і пропозиції на сільськогосподарську продукцію та проаналізував фактори які впливають на формування ціни на конкретні види продукції. 

Отримані знання під час навчання є дуже важливими для майбутніх фермерів, які дадуть можливість не лише займатися виробництвом сільськогосподарської продукції й робити внесок в розвиток сільського господарства. 

Фото 3. Комісія та студенти групи Ф-41 

Бажаємо студентам успіхів у такій важливій і відповідальній справі!