Головна

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє.

15 травня у коледжі був проведений навчально-виховний захід «Європа – наш спільний дім». Учасники клубу англійської мови Stairs and Open Door підготували базовий матеріал про Європейський Союз, тобто те, що повинна знати кожна освічена людина. Представники трьох груп другого курсу змагалися в інтелектуальній грі «Подорожуючи країнами Європи».

Конкурсанти показали гарну ерудицію, вміння самостійно аналізувати факти і знаходити нестандартні рішення. Перемогла команда групи М-21. Найактивнішими учасниками журі визначили Цюпу Олега (М-21), Данильченка Віталія (А-21), Миколенка Олександра (Е-21). Глядачам також запам’яталися ведучі заходу Пасічник Ліза та Яковець Богдан. Їм вдалося зацікавити студентську аудиторію історією створення Європейського Союзу та успіхами на шляху розвитку Європейського співтовариства. Приємно було побачити, що глядачі не залишилися осторонь і активно брали участь у всіх конкурсах .

Переможці конкурсу

Учасники конкурсу