Головна

Напередодні травневих свят – Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за ініціативи міської ради в їдальні коледжу 4 травня 2017 року проведено захід вшанування мужніх захисників за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв в роки Другої світової війни, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані, хто брав участь у ліквідації Чорнобильської трагедії, і хто загинув на сході України.

Зі словами глибокої подяки усім учасникам минулих та сучасних військових дій та до всіх подвигів вірних синів та дочок, які виконували свій громадянський обов’язок звернулись: депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин.

Пам'ять загиблим – у спадок живим і цю пам'ять ми пронесемо скрізь покоління. Загиблих національних героїв, мужніх синів України пом’янули хвилиною мовчання, стоячи схиливши голову із скорботою в серцях. З теплотою в серцях, вдячністю і співчуттям лунали слова та пісенні вітання ветеранам, учасникам бойових дій від студентської молоді коледжу, зокрема ведучих секретаря заочного відділення, викладача МЦК економічних дисциплін Дарини Тур та студента І курсу Дмитра Ємця (Ф-11 гр.). (фото). Головним ведучим на урочистому заході був Віктор Ємець, який вразив глибокими пізнаннями про цікаві життєві історії учасників дійства, дідів-прадідів в далекі воєнні роки, розповів про бойові подвиги і особливості непростої військової служби учасників АТО, сколихнув спогадами про минуле афганців і ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Це свято – одне з найвеличніших та найшановніших, воістину всенародне, це – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, світлої вікопомної пам’яті про мільйони загиблих і нескорених сили духу захисників Вітчизни.

Тож, низький уклін Вам за це, ветерани, а загиблим – Слава!

Хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!