1. Розклад проведення вступних іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на 2017-2018 навчальний рік
 2. Програма вступних випробувань з української мови для вступу на перший курс на навчання до Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії на основі базової загальної середньої освіти.
 3. Програма вступних випробувань з математики на основі базової загальної середньої освіти.
 4. Програма вступних випробувань з української мови та літератури на основі повної загальної середньої освіти.
 5. Програма вступних випробувань з математики на основі повної загальної середньої освіти.
 6. Програма вступних випробувань з фізики на основі повної загальної середньої освіти.
 7. Програма вступних випробувань з історії України на основі повної загальної середньої освіти.
 8. Програма вступних випробувань з біології на основі повної загальної середньої освіти.
 9. Програма фахового вступного випробування для прийому на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" зі спеціальності 5.10010201 "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва"
 10. Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" зі спеціальності 5.10010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі"
 11. Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" зі спеціальності 5.06010113 "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання"
 12. Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" зі спеціальності 5.09010102 "Організація і технологія ведення фермерського господарства"
 13. Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" зі спеціальності 5.03060101 "Організація Виробництва", 5.03050401 "Економіка підприємства"