Музей історії Хорольського агропромислового коледжу створений в 1977 році  і відкритий як кімната-музей  Бойової та трудової слави. У  2007 році була проведена реконструкція музею. Він займає 1 кімнату «Історія створення і розвитку коледжу». Музей має сучасний дизайн, вся експозиція має багато натурних зразків і макетів.

При відвідуванні музею Ви маєте можливість познайомитись з основними етапами діяльності ХАПК ПДАА в навчальному та науковому процесі, його структурними підрозділами та особистостями, що склали його славну історію.

Детальніше...

ФОНДОВА РОБОТА

1.1 Фонди музею (загальна кількість експонатів за інвентарною книгою: з них музейних предметів основного фонду та музейних предметів, що входять до реєстру музейного надбання):

Загальна кількість музейних експонатів - 186.

Загальний музейний фонд складає близько 500 експонатів.

Детальніше...

Сучасні умови в житті українського суспільства потребують докорінного вдосконалення виховної роботи серед молоді, зокрема студентської. Вимоги до її форм і методів зростають, актуалізуються нові проблеми, які раніше були менш значущими. Це стосується і нового бачення багатьох аспектів патріотичного виховання, вивчення історичного минулого, поглиблення змісту досліджень подій, явищ і процесів попередніх періодів, років.

Детальніше...

З метою впровадження  інформаційних технологій в роботу музеїв ДУ «НМЦ «Агроосвіта» оголосив проведення з 15 по30 листопада 2015 року конкурсу «Кращий музей при навчальному закладі» та запропонував взяти участь у конкурсі відеофільмів про музеї.

Конкурс є одним із заходів виконання Закону України «Про музеї та музейну справу», « Положення про музей при закладі освіти системи Міністерства освіти України».

Детальніше...

Краю мій зелений, вічная дорога, 
Та безсмертник в полі, в небесах гроза 
- Припаду я серцем до твого порога, 
Як твоя кровинка, як твоя сльоза. 

(М. Стельмах) 

Кожному з нас найбільше мила своя рідна сторона. Лише на рідній землі людина відчуває себе справжнім господарем. Лише на рідній землі людина наполегливо працює і має змогу отримати задоволення від життя. 

Детальніше...