Невід'ємною частиною студентського життя є гуртожиток, який на час навчання повинен стати твоєю другою домівкою. Ось із цього самого гуртожитку і починаються наші студентські «переваги». На території коледжу розташований учнівський гуртожиток №2.

Уявіть собі п’ятиповерхову будівлю, на кожному поверсі якого знаходиться по 4 секції, в яких по 4 кімнати, в яких проживають по 2-3 чоловіка у кожній. У гуртожитку проживає 85 студентів.

Система проживання в студентському гуртожитку секційна. Які «принади життя» це нам обіцяє? У кожній секції є кухня з раковиною, з новими електричними плитами, санвузол, дві раковини для вмивання.

Для комфортного проживання створені належні санітарно-побутові умови. Гуртожиток забезпечено каналізацією, водопостачанням, місцем загального користування, облаштовано титан для гарячого водопостачання, кімнату гігієни та кімнату для відпочинку.

Тут студенти проживають у затишних кімнатах по 2-3 особи, які мають приємний вигляд, чисті, обладнані всім необхідним.

Організація виховної роботи в гуртожитку базується на тому, що студенти самі керують життям та діяльністю гуртожитку через раду гуртожитку, старост поверхів, які обераються на загальних зборах терміном на один рік. І старости секцій.

З метою залучення студентів до роботи з покращення житлово-побутових умов і санітарного стану, дотримання правил проживання в гуртожитку, активної участі студентів в суспільно-корисній роботі проводяться огляди – конкурсу на кращу кімнату.

Також за допомогою членів ради гуртожитку були проведені заходи: «Давайте познайомимось», «Осінній бал», «Козацькі забави», «Хелоуін по-українські», «День Української армії», «Новорічний бал», «День святого Валентина», «8 – Березня».

Показником результативності роботи ради є відсутність грубих порушень поведінки студентами – жителями гуртожитку, належний санітарний та естетичний вигляд приміщень гуртожитку, змістовне та цікаве життя. А ще студенти беруть участь в благоустрою і озелененні свого гуртожитку.

Життя в гуртожитку складне, але й цікаве. Існує вираз "не жив у гуртожитку - не був студентом". Проживши своє студентське життя в гуртожитку, ти придбаєш корисні навички, які знадобляться тобі в подальшому житті. Тебе чекає багато цікавого.

У роботі з студентами ми ставимо перед собою мету: набуття молодим поколінням соціального досвіду успадкування духовних надбань українського народу, формування розвиненої особистості, фізичної досконалості, моральної, трудової, екологічної культури. Тому виховна робота в гуртожитку здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей студентів.

Ми повинні піднятися до розуміння, що кожна дитина, кожен студент – це Особистість¸ яку ми повинні зрозуміти, відчути серцем, підтримати в разі необхідності, вселити в них надію на те, що саме вони покликані будувати наш завтрашній день, нашу державу.

Комендант гуртожитку – Бойко Валентина Анатоліївна

Вихователь гуртожитку – Орфаній Каріна Любомирівна